![post-4](/kentra-xenon-glosson/4441/palso-boreiou-ellados-den-exoume-labei-kammia-epistoli-apo-tin-epitropi-antagonismou.jpg)
PALSO Βορείου Ελλάδος – Δεν έχουμε λάβει καμμία επιστολή από την Επιτροπή Ανταγωνισμού
Κέντρα Ξένων Γλωσσών 23/10/2013 12:53
Δεν έχει έλθει καμμία επίσημη ή υπηρεσιακή επιστολή η ενημέρωση προς το σύλλογο μας από την επιτροπή ανταγωνισμού. Υπάρχουν για αυτά τα θέματα οι κατάλληλες νομικές διαδικασίες οι οποίες και θα ακολουθηθούν. Η διαρροή της όποιας απόφασης στον τύπο εξυπηρετεί άγνωστα συμφέροντα και λειτουργεί δυσφημιστικά.